Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованці ЗНУ принесли Україні 5 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Вихованці ЗНУ принесли Україні 5 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

21.02.2024 12:10 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму спорт Чемпіонат Європи важка атлетика золота медаль срібна медаль

З 12 до 21 лютого в м. Софія (Республіка Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. До складу Національної збірної команди України увійшли сім представників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – випускники та студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму. Вони принесли збірній одну золоту та чотири срібні медалі.

Серед членів національної команди з важкої атлетики були п'ять випускників факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму ЗНУ. За результатами змагань Ганна Давидова (Панова) виборола золота медаль у сумі двоборства та дві срібні – у ривку та в поштовху (вагова категорія 64 кг). В Анастасії Манєвської – срібна медаль за суму двоборства та срібна медаль у поштовху (вагова категорія 87 кг). Дмитро Вороновський посів 8 місце у ваговій категорії 55 кг, Олег Ганзенко – 6 місце у ваговій категорії +109 кг, Антон Сердюков опинився на 5 місці у ваговій категорії 96 кг.

Крім того, на європейському рівні Україну представляли  дві студентки факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму. Другокурсниця Кристина Бородіна посіла 6 місце у ваговій категорії +87 кг. Першокурсниця Юлія Ковальова виборола 5 місце у ваговій категорії 49 кг.

За матеріалами фейсбуку Заслуженого тренера України, доцента ЗНУ Анатолія Орлова