Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка кафедри акторської майстерності Дарія Шахова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка кафедри акторської майстерності Дарія Шахова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка кафедри акторської майстерності Дарія Шахова
22.02.2024 10:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра акторської майстерності відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування пресслужба проєкт Іст

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційний проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні пропонуємо розповідь вихованки кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології Дарії Шахової.

 

Ось що розповідає Дарія про своє навчання в університеті та побудову кар’єри:

- Зростаючи в маленькому містечку Словʼянську на Донеччині, я мріяла стати актрисою, захоплювати глядачів своєю грою, тому завжди брала участь у дошкільних і шкільних творчих заходах, нерідко в головних ролях. Коли я закінчила школу, вирішила вступити до театрального університету. Я обрала ЗНУ завдяки професійному складу викладачів на кафедрі акторської майстерності, чия відданість своїй роботі сприяла товариським стосункам зі студентами. Університетське життя дало мені не тільки міцну основу для акторських навичок, а й прищепило почуття дисципліни та наполегливості, що виявилося дуже корисним для подальшого творчого шляху. Саме викладачі надихали мене експериментувати з різними акторськими техніками, вдосконалювати свої навички, бути універсальною та досліджувати інші творчі галузі діяльності. Під час навчання в університеті я також зацікавилася моделінгом. Перший модельний досвід і базове портфоліо я отримала, працюючи на контракті в Китаї. Далі спробувала себе на кастингах у Парижі. Із першого разу мені пощастило: я пройшла кастинг, але далі на шляху було й багато розчарувань. Тільки завдяки наполегливій праці, любові до творчості, безкінечним кастингам і новим знайомствам я досягла успіху, виступаючи на подіумах Парижа та Мілана. Топові модні журнали, такі як «Elle», «Harper’s BAZAAR», «Marie Claire», «L’Officiel» та інші, почали публікувати фотографії зі мною, а нещодавно я потрапила й на омріяну обкладинку «UnveilMags».

Акторство допомагає мені в роботі моделлю, бо обидві професії багато в чому схожі, хоча це – різні кар’єрні шляхи. Вміння передавати широкий спектр емоцій та адаптивність до різних ролей дозволяє мені надавати життя моїм модельним образам. Моделінг – це один зі шляхів, яким мене веде зараз життям, але я не виключаю можливості повернення до акторської карʼєри згодом, утілюючи тут вже свій досвід із модельної галузі також. Озираючись назад, я вдячна за велику акторську та життєву базу моїм викладачам, чий вплив відіграв вирішальну роль у формуванні багатогранної особистості, якою я є нині.

 

 Інформацію надала кафедра акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини