Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ вчаться протидіяти гендерно зумовленому насильству

Студенти ФСУ вчаться протидіяти гендерно зумовленому насильству

Студенти ФСУ вчаться протидіяти гендерно зумовленому насильству
22.02.2024 12:00 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління освітній процес формування практичних компетенцій стейкхолдери протидія гендерно зумовленому насильству

Студенти 3-4 курсів спеціальності 231 «Соціальна робота» факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на практиці з екстремальної соціальної роботи стали учасниками інформаційної офлайн-сесії з питань гендерно зумовленого насильства. Захід провела стейкхолдерка – Президентка Фонду БО «БФ “Сподівання”» Наталія Доценко за проєктом «Сприяти загальному добробуту та доступу до базових послуг найбільш вразливим категоріям постраждалого від конфлікту населення України».

 

Практична сесія відбулася в межах курсу «Екстремальна соціальна робота» заступниці декана з виховної роботи факультету соціології та управління, кандидатки наук, доцентки кафедри філософії, публічного управління та соціальної роботи Олени Маловічко.

Всі учасники оцінили захід як важливий і корисний. Вони подякували організаторам і ведучій за можливість дізнатися більше з актуальної теми.

 

Більше новин факультету соціології та управління – на сайті: https://fsu.org.ua/

 

Інформацію надав факультет соціології та управління ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини