Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра фінансів, банківської справи та страхування плідно співпрацює зі стейкхолдерами

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування плідно співпрацює зі стейкхолдерами

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування плідно співпрацює зі стейкхолдерами
22.02.2024 13:05 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітній процес гостьова лекція співпраця стейкхолдер фінансова грамотність

21 лютого директор видавництва «Вектор», директор ГО «Обласне молодіжне об'єднання «Тарвіда» та КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради» Віктор Мокшанов провів гостьову лекцію для студентів ОПП «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Темою заняття стала тему «Фінансова грамотність». Під час виступу спікера йшлося про основні виклики сьогодення, які пов'язані із війною, процесами диджиталізації та глобалізації.

 

Особливу увагу Віктор Мокшанов звернув на здобуття компетентностей та практичних навичок щодо забезпечення фінансової незалежності українців і, безпосередньо, студентів. Знання основних правил фінансової грамотності дозволяє досягати фінансових цілей та формувати особистий і сімейний бюджети.

На лекції були присутні декан факультету, докторка наук, професорка Валентина Гельман і викладачі кафедри: кандидат наук, професор Анатолій Кущик, докторка наук, професорка Юлія Огренич, кандидат наук, доцент Олександр Лепьохін і студенти, які ставили креативні запитання, що стосувалися вміння заощаджувати та інвестувати власні фінансові ресурси.

Віктор Мокшанов у своєму виступі акцентував увагу на необхідності та доцільності отримання знань із фінансової грамотності. Це дозволить запобігати фінансовому шахрайству та неефективних капіталовкладень.

Лектор – частий гість на економічному факультеті . Він зустрічається зі студентами ОПП «Фінанси і кредит», оскільки має значний позитивний досвід керівника підприємств та громадських організації.

Студенти в захопленні від ділових якостей спікера, а викладачі – від відкритості та готовності до співпраці. Вони подякували стейкхолдеру, оскільки він, окрім гостьових лекцій, надає можливість студентам проходити практику на його підприємствах.

 

Алла Череп,

в.о. завідувачки кафедри фінансів, банківська справа та страхування

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини