Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ опікується інтеграцією ВПО до нових умов життя

ЗНУ опікується інтеграцією ВПО до нових умов життя

ЗНУ опікується інтеграцією ВПО до нових умов життя
23.02.2024 12:58 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління волонтерська діяльність проєкт арт-терапія Діти героїв

Факультет соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяв участь у засіданні круглого столу «Інтеграція ВПО до нових умов життя» для мешканців громад Бердянського району, які мешкають у м. Запоріжжя

 

22 лютого ФСУ долучився до важливого заходу для мешканців громад Бердянського району, які мешкають у м. Запоріжжя. Зібрання «Інтеграція ВПО до нових умов життя» відбулося у форматі круглого столу з важливих для ВПО питань. На заході були присутні представники Запорізького міського ЦЗН, Бердянської РВА, Ради ВПО при Запорізькій ОДА, громадських організацій, які опікуються питаннями ВПО.

На зустрічі факультет соціології та управління представила доцентка кафедри філософії, публічного управління та соціальної роботи, кандидатка наук, доцентка, заступниця декана з виховної роботи факультету соціології та управління Олена Маловічко.

Відбулася плідна розмова з представниками територіальних громад щодо навчання на факультеті соціології та управління, зокрема за спеціальностю «Соціальна робота». Також йшлося про можливості співпраці між факультетом та центром зайнятості щодо отримання потенційними абітурієнтами (за умови відповідності критеріям) ваучерів на навчання.

Сайт факультету: https://fsu.org.ua/

Ютуб-канал ФСУ https://www.youtube.com/@fsuzpua

 

Факультет соціології та управління

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини