Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ та педагоги шкіл обговорили алгоритм підготовки партнерського видання про незламних освітян

Представники ЗНУ та педагоги шкіл обговорили алгоритм підготовки партнерського видання про незламних освітян

Представники ЗНУ та педагоги шкіл обговорили алгоритм підготовки партнерського видання про незламних освітян
23.02.2024 14:31 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування проєкт співпраця іміджеве видання школи незламні освітяни

Двадцять першого лютого Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) проводив зустріч із відповідальними від закладів загальної середньої освіти за підготовку матеріалів до книги «Consūmor aliis inserviendo: незламні освітяни Запорізького краю». Цей проєкт – іміджеве видання, яке створять спільними зусиллями ЗНУ та представників закладів загальної середньої освіти Запорізького регіону. Університет пропонує нескореним освітянам поділитися досвідом роботи в складних умовах під час російсько-української війни.

 

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура підкреслив, що мета проєкту – популяризувати діяльність освітян у період російсько-української війни, зокрема випускників університету, та вшанувати педагогів, які у складних умовах війни роблять величезний внесок у розвиток України.

Організаторка заходу, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів розповіла про основні вимоги до матеріалів. Реченець надання інформації від освітян – 10 березня 2024 року. Завідувач музею ЗНУ, верстальник книжки Володимир Лініков продемонстрував приблизний макет видання. Також він озвучив вимоги до ілюстраційного матеріалу та вказав на деталі, що допоможуть зробити видання привабливим та яскравим.

За детальною інформацією щодо проєкту можна звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 204, 209, тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

 

Соцмережі відділу:

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?next=%2F

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu/

YouTube-канал «Вступнику ЗНУ»: https://www.youtube.com/@VstupZNU

 

Вероніка Агапова,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування,

студентка 3 курсу факультету журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини