Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні відбулися дебати кандидатів на посаду голови студради

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбулися дебати кандидатів на посаду голови студради

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбулися дебати кандидатів на посаду голови студради
23.02.2024 14:23 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут студентська рада студентське самоврядування вибори голови дебати

21 лютого під час дебатів на розгляд студентства свої програми представили два досвідчені кандидати: в.о. голови студентської ради Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні, магістрантка спеціальності 176 «Мікро- та наносистемна техніка» освітньої програми «Мікроелектронні інформаційні системи» Катерина Батюк і студент спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво» , а також Іван Шурліков, який свого часу був заступником голови студентської ради університету.

 

Як розповіла Катерина Батюк, вона приєдналася до студентського самоврядування вже на першому курсі. Упродовж чотирьох років дівчина активно займалася культурно-масовою, волонтерською та організаційною роботою, а також брала участь у всіх заходах, спрямованих на підвищення іміджу інституту. За цей час Катерина отримала чималий досвід, тож розуміє, яким чином можна долати проблеми. Свою місію як голови студентської ради магістрантка вбачає у «відродженні студентського самоврядування ІННІ», адже для неї важливо «продемонструвати студентам, що “дистанційка” – це не кінець». А ще, дівчина прагне «передати свій досвід майбутнім командам».

Іван Шурліков також є активним учасником студентського життя інституту, а розпочав свою діяльність на цій ниві він ще в 2020 році, коли був одним з тих, хто створив для ІННІ декілька рекламних відеороликів. Це підштовхнуло хлопця стати членом інформаційного сектору студради інституту. А ще, Іван був одним із тих, хто влаштовував для студентів, і не лише з ІННІ, цікаві заходи. Свою місію як голови студради він вбачає в «поліпшенні комунікації зі здобувачами освіти, допомозі їм в освітньому процесі та залученні молоді до різноманітних проєктів».

Дебати виявилися дуже цікавими, адже майже за дві години обом кандидатам поставили чимало питань і не завжди простих. Тож після завершення активного спілкування всі присутні могли скласти чітке уявлення щодо того, якими стануть перші кроки кандидатів на посаді голови студради, та які пріоритети вони мають. А в результаті зробити свій вибір. Яким саме він стане, буде відомо 27 лютого, коли в системі Moodle і відбудуться вибори. Вони триватимуть з 8:00 до 20:00.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини