Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває співпраця юридичного факультету з Хортицьким академічним ліцеєм

Триває співпраця юридичного факультету з Хортицьким академічним ліцеєм

Триває співпраця юридичного факультету з Хортицьким академічним ліцеєм
23.02.2024 17:06 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування ліцей співпраця зустріч вступ-2024

22 лютого викладачі юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілись з 11-«В» класом Хортицького академічного ліцею Запорізької міської ради. Ліцеїсти, які навчаються на історико-правовому профілі, дізнались про особливості вступу на юридичні спеціальності у 2024 році, про переваги навчання в Запорізькому національному університеті загалом та на юридичному факультеті зокрема.

 

Учням презентували освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців на юридичному факультеті, пояснили у яких галузях вони зможуть реалізуватись після здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», або реалізувавши можливість подальшого навчання, здобуваючи вже другий (магістерський) рівень вищої юридичної освіти. Як значний позитивний наслідок отримання диплома про вищу юридичну освіти учасники зустрічі відмітили безліч галузей, в яких він може бути у нагоді.

Наприкінці зустрічей представники юридичного факультету надали відповіді на запитання учениць Марини Макаренко та Юлії Ванярхи про особливості вступної кампанії, навчання на факультеті, предметів, які викладатимуться студентам. Зустріч пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері, завершились запрошенням до подальшої співпраці у вигляді тематичних обговорень різних правових питань та проведення бінарних занять з окремих тем. Також ліцеїстів запросили відвідати юридичний факультет та студентське містечко ЗНУ. Юридичний факультет подякував за сприяння та організацію зустрічі заступниці директора з навчально-виховної роботи Оксані Яценко.

 

Стежте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://instagram.com/sslawznu?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.facebook.com/groups/280771114767231/?ref=share_group_link

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8g5eF979MzV&_r=1

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет ЗНУ

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини