Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Роковини початку повномасштабної військової агресії країни-терориста

Роковини початку повномасштабної військової агресії країни-терориста

Роковини початку повномасштабної військової агресії країни-терориста
24.02.2024 08:13 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ роковини війна початок повномасштабної агресії російської федерації

24 лютого 2022 року назавжди увійшло як одна з найтрагічніших дат у новітню історію України. Сьогодні, у другу роковину від початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України, колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом з усім українським народом з почуттям глибокої скорботи згадує всіх військових і цивільних, яких убив жорстокий і підступний ворог.

 

Цього дня лунають слова щирої подяки на адресу тих, хто щоденно, ціною надлюдських зусиль й інколи – свого життя, боронить рідну країну та своїх співгромадян. Українці вдячні й волонтерам, які допомагають і підтримують воїнів, наближаючи перемогу. Кожен і кожна, хто сумлінно виконує свою роботу й вірить в Україну, тим самим наближає нашу перемогу.

Для Запоріжжя, що має статус прифронтового міста, це були дуже тяжкі роки, сповнені героїчного протистояння ворожій агресії. І місто, його люди, продемонстрували свою незламність, вміння об’єднатися перед загрозою страшної катастрофи й боронити рідний край.

Колектив Запорізького національного університету довів свою незламність. Університет не лише вистояв, а й зміг консолідувати зусилля своїх викладачів і студентів. Попри всі виклики й болі воєнного стану він продовжує міцніти, розвиватись, рухатись уперед. Серед його викладачів, студентів, випускників – чимало воїнів Збройних Сил України, які боронять свою державу зі зброєю в руках. Представники вишу активно волонтерять, прагнучи допомогти військовослужбовцям і підтримати тих, хто через війну опинився у скрутному становищі. Викладачі докладають максимум зусиль для того, щоб підготувати сучасних фахівців із відмінними знаннями.

Лише так – пам’ятаючи якою ціною виборюється майбутнє нашої країни, плекаючи пам’ять про героїв, всіма силами сприяючи руху вперед – ми спільно наближаємося до Перемоги України.

Слава Україні! Героям слава!

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини