Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам коледжу розповіли про переваги навчання на математичному факультеті

Випускникам коледжу розповіли про переваги навчання на математичному факультеті

Випускникам коледжу розповіли про переваги навчання на математичному факультеті
26.02.2024 11:24 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ математичрний факультет кафедра комп’ютерних наук Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч всту

На математичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочалася низка профорієнтаційних заходів, орієнтованих на проведення вступної компанії 2024 року. У центрі уваги викладачів факультету – і випускники шкіл, і випускники коледжів, і випускники вишів. Кожній категорії майбутніх абітурієнтів приділяється особлива увага.

 

Так, 22 лютого відбулася зустріч викладачів кафедри комп’ютерних наук зі студентами-випускниками спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ.

На захід завітали куратор групи студентів ЕПФК Юлія Борисовська, завідувачка кафедри комп’ютених наук, докторка наук, професорка Галина Шило, кандидатка наук, доцентка Надія Матвіїшина, старший викладач Геннадій Циммерман і група кмітливих і добре підготованих студентів коледжу.

Під час зустрічі Галина Шило розповіла про систему підготовки бакалаврів за спеціальностями «Кібербезпека та захист інформації» та «Інформаційні системи та штучний інтелект». Надія Матвіїшина присвятила свій віиступ особливостям навчання за програмою підготовки «Комп’ютерні науки». Геннадій Циммерман надав коротку характеристику навчання за спеціальністю «Середня освіта (інформатика)».

Галина Шило також продемонструвала дуже цікаві студентські проєкти минулого року, зазначивши, що кафедра постійно зацікавлює студентів участю в дослідницьких конкурсах, професійних олімпіадах, наукових конференціях.

Учасники заходу розглянули особливості вступної кампанії-2024. Увагу студентів колежу сфокусували на переліку сертифікатів ЗНО та НМТ – минулих років та цьогорічних, необхідних для вступу.

Присутні дізналися, що кафедра комп’ютерних наук відкриває нові локації, де студенти можуть отримати досвід, орієнтований на майбутнє – це школа «Програмування, робототехніка, штучний інтелект», лабораторія штучного інтелекту. Це свідчить, що триває кропітка праця задля того, щоб зробити навчання студентів в ЗНУ цікавим, актуальним і корисним.

Кафедра комп’ютерних наук запрошує на навчання на бакалавріат та магістратуру всіх бажаючих.

Слідкуйте за подіями на сторінках соцмереж математичного факультету

https://www.facebook.com/mathznu

https://t.me/ab_matfak_znu

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math

https://t.me/mathfakznu

 

Кафедра комп’ютерних наук,

математичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини