Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників бакалаврату ФІФ запросили вступати до магістратури

Випускників бакалаврату ФІФ запросили вступати до магістратури

Випускників бакалаврату ФІФ запросили вступати до магістратури
27.02.2024 10:54 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування відбіркова комісія вступна кампанія-2024 магістратура зустріч

22 лютого на факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася онлайн-зустріч випускників бакалаврату з відповідальним секретарем відбіркової комісії для вступу в магістратуру Олександром Олійником і представниками деканату факультету.

 

Під час заходу обговорювалися питання особливостей вступної кампанії до магістратури в 2024 році. Доказом неабиякої цікавості до цієї теми стала велика кількість студентів – 60 осіб, які долучилися до зустрічі. Олександр Олійник ознайомив майбутніх випускників з етапами вступної кампанії, а також – із переліком документів, необхідних для вступу. Заступниця декана ФІФ з навчальної роботи Катерина Василина детально зупинилась на всіх складних моментах, пов’язаних зі вступом, та надала докладні відповіді на питання студентів.

Зустріч тривала майже дві години, що свідчить про важливість цього заходу для студентів та дружню атмосферу, яка панувала під час спілкування.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини