Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФСУ зустрілись із учнями Запорізького технічного ліцею

Викладачі ФСУ зустрілись із учнями Запорізького технічного ліцею

Викладачі ФСУ зустрілись із учнями Запорізького технічного ліцею
28.02.2024 08:59 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч ліцей вступна кампанія віртуальна платформа Вступник-20

27 лютого викладачі факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) спільно з адміністрацією закладу освіти організували зустріч із учнями 11 класу Запорізького технічного ліцею.

 

На зустрічі викладачі факультету, доценти кафедри соціології Олександра Сорокіна й Олег Бондаренко розповіли про особливості вступу-2024 до ЗНУ та на ФСУ зокрема. Йшлося про професійні компетенції та практичні навички, якими мають можливість оволодіти студенти факультету під час навчання в університеті. На зустрічі були проведені мінітренінги з постановки та досягнення цілей (тренерка Олександра Сорокіна) та тимбілдингу (тренер Олег Бондаренко).

Також старшокласникам розповіли про переваги Віртуальної платформи «Вступник-2024» ЗНУ, на якій можна отримати необхідні консультації щодо вступу до вишу. Випускників запросили долучития до цього проєкту.

 

Запрошуємо вас на наш YouTube-канал https://www.youtube.com/@fsuzpua

Сайт ФСУ: https://fsu.org.ua/

 

Інформацію надав факультет соціології та управління ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини