Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гідроенергетичний коледж гостинно зустрів майбутніх студентів

Гідроенергетичний коледж гостинно зустрів майбутніх студентів

Гідроенергетичний коледж гостинно зустрів майбутніх студентів
29.02.2024 14:34 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Відокремлений структурний підрозділ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей

Днями у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся четвертий цього навчального року День відкритих дверей.

 

Як завжди, на захід завітало чимало гостей. Мешканці Запоріжжя, а це учні п’ятнадцяти шкіл, а також учні із селищ Розумівка та Балабине, прийшли до коледжу, а ті, в кого не було такої можливості, приєдналися до online-заходу. Модератором стала заступниця відповідального секретаря відбіркової комісії Альона Луценко. Безпосередньо в коледжі гостей зустрічали представники студентської ради і черговий адміністратор Людмила Бургман. Вони реєстрували і проводжали відвідувачів до локацій, де на них чекали завідувачі відділень і викладачі. Господарі розповідали гостям про особливості кожної спеціальності й перспективи, які вона відкриває перед випускниками.

Організаційні збори відбувалися в бібліотеці. Тут майбутні студенти та їхні батьки познайомилися із керівництвом ВСП ЗГЕФК ЗНУ, зокрема, із заступницею директора з виховної роботи Світланою Усовою і відповідальною секретаркою відбіркової комісії Ганною Дичок. Світлана Усова розповіла про історію коледжу, особливості навчання, організацію виховної роботи, призначення стипендій тощо. А Ганна Дичок ознайомила присутніх із цьогорічними умовами вступу.

За традицією, всі охочі мали можливість записатися на підготовчі курси, цього разу на тримісячні. Розповідаючи про важливість навчання за програмою підготовчих курсів, їхня завідувачка Алла Топач звернула увагу на те, що курси значно підвищують рівень абітурієнтів та надають додаткові бали при вступі, а потім вона відповіла на всі питання гостей.

Інформацію надав ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

Спеціальності ВСП ЗГЕФК ЗНУ:

https://www.zgefcznu.in.ua/category/navchyalna-robota/spetsialnosti/

Правила прийому до ВСП ЗГЕФК ЗНУ у 2023 р.:

www.zgefcznu.in.ua/правила-прийому-до-всп-згефк-зну-2023/

Телефонуйте до відбіркової комісії: (068) 738-25-92; до підготовчих курсів: (099) 046-10-99.

Адреса: вул. Мінська, 10.

Завітайте на сторінку коледжу: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини