Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Катерина Батюк – нова голова студентської ради ІННІ ім. Ю. Потебні

Катерина Батюк – нова голова студентської ради ІННІ ім. Ю. Потебні

Катерина Батюк – нова голова студентської ради ІННІ ім. Ю. Потебні
29.02.2024 15:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут студентська рада студентське самоврядування вибори голови студради

В Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні обрали голову студентської ради. Нею стала магістрантка спеціальності 176 «Мікро- та наносистемна техніка» освітньої програми «Мікроелектронні інформаційні системи» Катерина Батюк. Починаючи з першого курсу, дівчина активно займається культурно-масовою, волонтерською та організаційною роботою, а також бере участь у заходах, спрямованих на підвищення іміджу інституту.

 

У новій раді заступником голови буде студент 2 курсу спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво» Олександр Кузін, а секретарем – студентка 4 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством» Анастасія Соколовська.

Маючи неабиякий досвід роботи в студентському самоврядуванні, Катерина вважає, що пріоритетним напрямом діяльності нового складу має стати освітній напрям. Відповідний сектор очолюватиме студентка 3 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Марина Пахота. Молодь приділятиме значну увагу роботі студентських кураторів; комунікації зі здобувачами освти задля покращення якості освітнього процесу та співпрацюватиме із викладачами задля створення навчального контенту.

Інформаційний відділ, який вестиме соціальні мережі та співпрацюватиме з проєктним та освітнім відділами, очолить студент 3 курсу спеціальності 176 «Мікро- та наносистемна техніка» Данило Важненко. А головою культурно-масового сектору стане його однокурсник Дмитро Маренгольц.

На думку Катерини Батюк, нова студентська рада має також зосередитися на відродженні студентського самоврядування ІННІ ім. Ю. Потебні та «продемонструвати студентам, що «дистанційка» – це не кінець».

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал наданий Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини