Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся інструктаж з охорони праці для біологічного факультету

У ЗНУ відбувся інструктаж з охорони праці для біологічного факультету

У ЗНУ відбувся інструктаж з охорони праці для біологічного факультету
04.03.2024 09:38 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет відділ охорони праці техніка безпеки безпеки життєдіяльності інструктажі

1 березня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели захід для відповідальних за охорону праці та безпеку життєдіяльності на біологічному факультеті, присвячений оновленню інструкцій.

 

Начальник відділу охорони праці ЗНУ Микола Олійник розповів присутнім на зустрічі про важливість цього процесу: «Ризики під час робочого процесу існують постійно, і щоб їм запобігти, потрібно систематично про них нагадувати. Працівник на роботі виконує виробниче завдання, роботодавець створив певні умови, а працівник в обов’язковому порядку бере на себе відповідальність дотримуватись інструкцій, тому проходять інструктажі, щороку відбувається навчання, кожні три роки - перенавчання керівників, оновлюємо документи, тому що за п’ять років можуть змінитися умови, технології, організація виробництва.

Сьогодні у нас відбулася розмова з представниками біологічного факультету. Це – одним із факультетів із підвищеними ризиками, на якому працюють з біоматеріалами, з хімічними речовинами, з мікроорганізмами, з фізичними установками, такими як термостати, термопари. Це все вимагає певної відповідальності. Ми узяли до уваги пропозиції, розробили інструкції так, щоб вони відповідали всім нормам законодавства».

Микола Олійник поінформував учасників заходу про види сигналів, які повідомляють про небезпеку, про правила евакуації та про обов’язковий вміст аптечок, а також нагадав про те, як потрібно проводити інструктажі та на які теми при цьому потрібно звернути особливу увагу колективу факультету.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини