Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося обговорення ОПП «Фінаси і кредит» другого (магістерського) рівня вищої освіти

У ЗНУ відбулося обговорення ОПП «Фінаси і кредит» другого (магістерського) рівня вищої освіти

У ЗНУ відбулося обговорення ОПП «Фінаси і кредит» другого (магістерського) рівня вищої освіти
04.03.2024 10:05 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітньо-професійна програма Фінанси і кредит обговорення освітній процес стейкхолдери

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулось обговорення освітньо-професійної програми . «Фінанси і кредит» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Програму представив її гарант професор кафедри Анатолій Кущик.

 

Розміщення проєкту освітньої програми на сайті, надані до нього рекомендації та пропозиції, а також зустрічі зі стейкголдерами дали змогу змістовно обговорити не тільки структуру та формат представленої програми але й важливі складові її наповнення. В обговорені взяли участь в.о. декана економічного факультету професор Валентина Гельман і в.о. завідувача кафедри фінансів, банківської справа та страхування професор Алла Череп. Вони наголосили на необхідності та актуальності підготовки фінансистів-професіоналів з урахуванням вимог і потреб сьогодення.

Зацікавленість у присутніх викликали виступи представників інших закладів освіти, зокрема, докторки наук, професорки, завідувачки кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Національного університету «Житомирська політехніка» Марії Бондарчук та докторки наук, професорки, завідувачки кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Національного університету харчових технологій Лади Шірінян. Крім схвальних відгуків стосовно процесу підготовки фахівців у ЗНУ, спікерки надали кваліфіковані пропозиції щодо наповнення таких складових освітньої програми, як «Характеристика освітньої програми» та «Основний фокус освітньої програми».

Менеджерка департаменту фінансового планування та контролю ДТЕК «Київські регіональні електромережі» Оляга Коротаєва запропонувала серед вибіркових дисциплін ввести курс «Європейський досвід цифрофізації економіки». Особливу увагу учасників викликали рекомендації представників роботодавців – Тетяни Зайцевої, Віктора Мокшанова та інших, які стосувались, переважно, наповнення варіативної компоненти освітньої програми. Із побажаннями щодо оновлення та вдосконалення варіативної компоненти виступили також «вчорашні» випускники економічного факультету – магістри з фінансів, банківської справи та страхування Ярослав Краснощок, Вікторія Кузьменко, Вікторія Кармазіна та Дмитро Котухов.

Наприкінці зустрічі гарант освітньо-професійної програми Анатолій Кущик подякував усім присутнім на заході за участь в обговорені та надані конструктивні пропозиції та ділові рекомендації.

 

Анатолій Кущик,

гарант освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит»

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини