Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ буде втілено проєкт із реалізації лідерського потенціалу в університеті

У ЗНУ буде втілено проєкт із реалізації лідерського потенціалу в університеті

У ЗНУ буде втілено проєкт із реалізації лідерського потенціалу в університеті
04.03.2024 11:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ проєктна діяльність міжнародна діяльність програма Лідери трансформації університет

«Відповідальне лідерство: культура і практики» – проєкт із такою назвою 3 березня представила команда Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час презентації результатів Програми «Лідери трансформації університетів задля відродження України» (LUTUR), організованої British Council Ukraine, Міністерством освіти і науки України, Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. Цей проєкт спрямовано на реалізацію програми лідерського потенціалу в університеті та ефективне управління.

 

До складу команди, очолюваної ректором ЗНУ Миколою Фроловим, увійшли перший проректор Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна, керівниця навчального відділу Валентина Горлач і заступниця декана з навчальної роботи факультету іноземної філології Катерина Василина.

За результатами участі в програмі представники ЗНУ отримали відповідний сертифікат її учасників.

Команда ЗНУ подякувала організаторам Програми – British Council Ukraine, Міністерству освіти і науки України, Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, заступнику Міністра освіти і науки України Михайлу Винницькому та координаторкам програми – керівниці відділу освітніх проєктів British Council Ukraine Людмилі Таценко та радниці при дирекції вищої освіти Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Світлані Калашніковій.

Разом із ЗНУ участь у міжнародній програмі брали представники провідних українських вишів, таких як Харківський національний університет ім. В. Каразіна, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, НТУ «Дніпровська політехніка», Маріупольський державний університет і Національний університет «Львівська політехніка». Представники Запорізького національного університету подякували колегам за співпрацю та висловили сподівання на нові перспективи партнерства.

Як зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, розповідаючи про участь ЗНУ в цій міжнародній академічній програмі, «позаду – чотири модулі Програми, менторство британських спікерів із Cardiff University та українських експертів, спілкування в академічному середовищі однодумців. Попереду – реалізація масштабного проєкту інституційних змін в університеті».

 

За матеріалами фейсбуку проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини