Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ розповіли про професії майбутнього учням Василівського ліцею «Сузір’я»

На ФСУ розповіли про професії майбутнього учням Василівського ліцею «Сузір’я»

На ФСУ розповіли про професії майбутнього учням Василівського ліцею «Сузір’я»
04.03.2024 11:09 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч вступна кампанія віртуальна платформа Вступник-2024

1 березня на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували профорієнтаційну зустріч з учнями 10-11 класів Василівського ліцею «Сузір’я». Усього на захід завітав 31 старшокласник. Захід відбувся під керівництвом психологині та вчительки ліцею Вікторії Кузьменко.

 

Під час заходу доцентка кафедри політології Анна Руднєва обговорила з учнями, як оволодіти професіями майбутнього, пов’язаними зі спеціальностями факультету соціології та управління. Йшлося про те, які професійні навички актуальні в повоєнній відбудові України, які особисті навички допоможуть учням реалізувати себе в кар’єрному зростанні та особистому житті.

На зустрічі викладачка розповіла учням про особливості вступу на факультет соціології та управління. Також старшокласникам презентували переваги Віртуальної платформи «Вступник-2024», що діє в ЗНУ. Випускників запросили приєднатись до цього інформаційно-консультативного проєкту.

На зустрічі були присутні 31 учень ліцею.

 

Запрошуємо завітати на YouTube-канал факультету:

https://www.youtube.com/@fsuzpua

Сайт ФСУ: https://fsu.org.ua/

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини