Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники Запорізького руху «Байда» познайомилися з факультетом журналістики

Учасники Запорізького руху «Байда» познайомилися з факультетом журналістики

Учасники Запорізького руху «Байда» познайомилися з факультетом журналістики
04.03.2024 11:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситетсько підготовки Профорієнтації працевлаштування центр культури комунікацій екскурсія студмістечком Відкрита академія STREAM

Представники іміджевого відділу факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із викладачками кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяною Іванець та Наталею Санакоєвою познайомили учнів 9-11 класів Запорізької територіальної громади – учасників дитячого руху «Байда» – з факультетом журналістики.

 

Центр культури та комунікацій ЗНУ для учнів провів екскурсію студмістечком. Також діти ознайомилися з мультимедійними аудиторіями журфаку; радо демонстрували свої творчі здібності на студії звукозапису; попрактикувалися написання радіорекламного сценарію. Організатори заходу – викладачки факультету журналістики Наталя Санакоєва та Тетяна Іванець – подякували представникам дитячого руху «Байда» Запорізької територіальної громади за інтерес до факультету та відзначили, що вже готують наступні цікаві майстер-класи.

Під час зустрічі з учнями 9-11 класів заступниця декана з профорієнтаційної роботи, доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець запросила випускників приєднатися до Відкритої академії STREAM-освіти ЗНУ – безкоштовної освітньої платформи, де школярі зможуть прокачати навички комунікації та письма. Важливим і корисним компонентом зустрічі було детальне розтлумачення особливостей заповнення Анкети вступника-2024:

https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/edit

Йшлося й про реєстрацію на безкоштовні пробні тренінги із НМТ у зручному дистанційному форматі, у системі електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ: https://docs.google.com/forms/d/1-QX9fljdlibNsk7zOy-4QNENOd-yXHls0XCX7JLZxR8/viewform?edit_requested=true

На заході згадали про набір на 4-місячні курси підготовки до Національного мультипредметного тесту (НМТ):

http://docs.google.com/forms/d/1xxp9_0vJYU5tfwEnUkYUtMPelVhZ_IvwIcfbnrHtRW8/edit?usp=drive_web

Присутнім розповіли, що для тих, хто хоче бути в курсі новин журфаку, треба перейти за лінком:

https://linktr.ee/znu.zhurfak

Цікавинки ВСТУПНИКУ-2024 зібрали в телеграм-групі:

https://t.me/+pzWcva7ZvhtjYmJi

 

Тетяна Іванець,

кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини