Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді вчені співпрацюють із волонтерським центром ЗНУ

Молоді вчені співпрацюють із волонтерським центром ЗНУ

Молоді вчені співпрацюють із волонтерським центром ЗНУ
04.03.2024 17:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Рада молодих вчених лабораторія клітинної організменої біотехнології волонтерський центр благодійність збір

У 2023 році члени Ради молодих вчених ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) одностайно ухвалили та внесли в план роботи пропозицію голови Ради, завідувача лабораторією клітинної та організменої біотехнології Руслана Амінова про важливий напрямок діяльності. Йдеться  про залучення та плідну співпрацю молоді університету з різними волонтерськими організаціями, зокрема з волонтерським центром ЗНУ. Мета їхньої діяльності – всебічна допомога та підтримка деяких категорій молодих учених ЗНУ та їхніх сімей. Волонтерський центр ЗНУ допомагає всім, хто цього потребує підтримки.

 

У межах воолонтерської діяльності Рада молодих вчених разом із лабораторією клітинної та організменної біотехнології науково-дослідної частини організовують збори на постійній основі та запрошують усіх охочих долучатися до них.

При виникненні потреби допомоги молодим вченим (аспірантам і докторантам включно) від волонтерського центру, необхідно надати представнику Ради молодих вчених ЗНУ – члену ради від факультету або в пункті збору такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, посаду із контактним телефоном та потреби в наданні допомоги. Надана інформація буде передана у волонтерський центр ЗНУ.

Також представники Ради молодих вчених закликають усіх долучитися до постійного збору речей, необхідних волонтерам.

Що необхідне в першу чергу у волонтерському центрі ЗНУ?

- іграшки (нові або б/у в гарному стані);

- шкарпетки, нижній одяг, чорні футболки (чоловічі) для ЗСУ;

- канцелярія для дітей;

- ліки для дорослих та дітей (Збройним силам України вкрай необхідні протизастудні, противірусні, жарознижувальні та інші ліки, краще в порошковому вигляді);

-  чай/кава;

- супи швидкого приготування та інше;

- засоби особистої гігієни;

- постіль;

- за можливості, фінансова підтримка (зразу – на рахунок волонтерського центру ЗНУ). Подробиці – за лінком:

https://sites.znu.edu.ua/volunteers/4569.ukr.html

 

Час і пункти зборів:

 

1. Лабораторія клітинної та організменної біотехнології, біологічний факультет, яка знаходиться за адресою: навчальний корпус №3, ауд. 104. Розклад: із 9:20 до 12:00 кожний понеділок та п'ятницю. Зібрані речі передадуть до волонтерського центр ЗНУ.

2. Благодійна організація «Благодійний фонд "Молодь Майбутнього"». Волонтерський центр ЗНУ знаходиться за адресою: пр. Соборний, 77, навчальний корпус № 7 ЗНУ (зупинка транспорту Грязнова)

Контактний телефон: 063 741 2314

Електронна адреса: molod.majbutnogo@gmail.com

Сайт:  sites.znu.edu.ua/volunteers/4548.ukr.html

 

Рада молодих вчених ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини