Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтуденти ФІФ пізнавали тонкощі креативного мислення

Cтуденти ФІФ пізнавали тонкощі креативного мислення

Cтуденти ФІФ пізнавали тонкощі креативного мислення
07.03.2024 07:39 Все Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології дозвілля креативне мислення формування копетентностей зустріч

1 березня на факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся тренінг із креативного мислення. На нього завітали охочі студенти з усіх курсів. Він став можливим завдяки зусиллям організаторок –завідувачки кафедри викладання другої іноземної мови Ольги Каніболоцької та доцентки Ганни Ваніної, а також – за сприянням студентської ради факультету.

На зустріч завітали студенти як 1-2, так і 4 курсу, які вже скоро завершують навчання на бакалавраті. У результаті присутнім було цікаво подивитися на різноманіття думок та незвичних поглядів на буденні речі. Головною спікеркою заходу стала Ганна Ваніна, яка знайшла підхід до кожного з учасників і дала змогу самовиразитися студентам у неформальній обстановці. Завідувачка кафедри Ольга Каніболоцька брала участь не тільки в організації та проведені тренінгу, а також в усіх активностях разом зі студентами.

Ганна Ваніна запропонувала багато різноманітних ігор, що допомогли студентам пізнати зовсім іншу сторону себе, а також познайомитися ближче одне з одним. Зокрема, в одній з ігор треба було написати 5 слів, що характеризують тебе світу. Спікерка дала присутнім поради щодо того, як замінити у власному мовленні слова з негативним ключем на слова з позитивним. Тобто студентам запропонували деякі інструменти нейролінгвістичного програмування.

Викладачі та студенти факультету іноземної філології будуть і надалі проводити такі зустрічі для неформального спілкування та розвитку soft skills студентів.

 

Єлизавета Садова, Ганна Ваніна,

факультет іноземної філології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини