Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Весняні змагання з шахів зібрали студентів, аспірантів й викладачів

Весняні змагання з шахів зібрали студентів, аспірантів й викладачів

Весняні змагання з шахів зібрали студентів, аспірантів й викладачів
11.03.2024 09:36 Все Головні новини Факультети Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ спортивно-оздоровчий комплекс спорт шахи змагання економічний факультет Математичний факультет перемога

10 березня в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися весняні змагання з шахів серед студентів, аспірантів і викладачів. Ініціаторами та організаторами шахового турніру стали Наукове товариство студентів і аспірантів економічного факультету та адміністрація спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

 

Участь у змаганнях взяли 20 осіб. Вони представляли економічний факультет, математичний факультет, факультет журналістики, факультет іноземної філології, факультет соціології та управління, юридичний факультет, Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні та Економіко-правничий фаховий коледж.

Змагання пройшли в атмосфері доброзичливості та спортивного азарту. Головною суддею шахових змагань стала викладачка Економіко-правничого фахового коледжу Ольга Літвінова-Головань. Після завершення турніру призові місця розподілилися наступним чином: 3 місце – у викладача економічного факультету Сергія Іванова, 2 місце – в аспірант економічного факультету Дениса Реви, 1 місце – у студента математичного факультету Владислава Яценка. Призерів нагородили грамотами, медалями та призами. Усі учасники змагань отримали грамоти за участь в турнірі.

Адміністрація Спортивно-оздоровчого комплексу висловила подяку головній судді змагань Ользі Літвіновій-Головань і всім, хто взяв участь у цих змаганнях. Її представники закликали керівництво факультетів ЗНУ і студентську раду університету до співпраці. Вони запевнили, що чекають на цікаві пропозиції та прохання щодо проведення спортивних заходів у виші, які втілюватимуть у життя.

Адміністрація спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини