Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет налагоджує співпрацю із Запорізькою гімназією №50

Юридичний факультет налагоджує співпрацю із Запорізькою гімназією №50

Юридичний факультет налагоджує співпрацю із Запорізькою гімназією №50
14.03.2024 16:34 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця гімназія вступ-2024

Представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали до учнів 10-х класів Запорізької гімназії №50 Запорізької міської ради Запорізької області.

 

Заступник декана юридичного факультету з профорієнтаційної роботи Інна Болокан розмірковувала з учнями про важливість виваженого підходу до вибору професії, в якій вони будуть реалізовуватись впродовж життя. Учасники зустрічі обговорили переваги та негативні аспекти таких юридичних спеціалізацій, як прокуратура, адвокатура, суддівство, виконавча служба, слідча діяльність.

 Інтерактивне опитування, в якому взяли участь гімназисти, виявило, що більшість з них вказують на можливість захисту прав інших людей і можливість встановити справедливість як основний мотив вибору юридичного фаху як майбутньої професійної реалізації. Не менш важливий матеріальний аспект – можливість доволі високого заробітку та наявність значних соціальних пільг у більшості юридичних професій. Серед інших мотивів учні вказали престижність професії та повагу оточуючих.

Активне обговорення викликало й питання про причини запровадження міжнародного дня доброти до юристів. Учасники заходу погодились щодо необхідності відзначати той значний внесок, який роблять представники різних юридичних професій для покращення життя суспільства загалом та для захисту прав кожного окремого громадянина зокрема. Зустріч пройшла в доброзичливій та теплій атмосфері. Вона завершились запрошенням гімназистів відвідати юридичний та інші факультети Запорізького національного університету.

Юридичний факультет подякував за сприяння та організацію зустрічі заступниці директора з навчально-виховної роботи Вікторії Шенгер та класним керівницям 10-«А» та 10-«Б» класів Оксані Кліпалці та Альоні Бондаренко.

Слідкуйте за подіями юридичного факультету на його сайті та соцмережевих сторінках

 https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://instagram.com/sslawznu?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.facebook.com/groups/280771114767231/?ref=share_group_link

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8g5eF979MzV&_r=1

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини