Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журфак провів екскурсію для учасників Пологівського руху «Байда»

Журфак провів екскурсію для учасників Пологівського руху «Байда»

Журфак провів екскурсію для учасників Пологівського руху «Байда»
15.03.2024 11:35 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування екскурсія співпраця Вступна кампанія-2024

14 березня викладачки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяна Іванець та Наталя Санакоєва познайомили учнів 9-11 класів Пологівської територіальної громади – учасників дитячого руху «Байда» – із факультетом журналістики.

 

Школярів зустріла заступниця декана з профорієнтаційної роботи Тетяна Іванець у другому навчальному корпусі, розповіла про спеціальність та освітні програми, специфіку навчання на факультеті журналістики. Вона наголосила, що впродовж 4 років навчання студенти проходять 7 практик. Такої кількості практик немає в жодному іншому університеті.

Для учнів провели екскурсію студмістечком. Також діти познайомилися з мультимедійними аудиторіями журфаку; радо демонстрували свої творчі здібності на студії звукозапису; попрактикувалися в написанні радіорекламного сценарію.

Не лише на словах, але й на практиці програмний редактор, ведучий навчальної лабораторії інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа Віктор Посунько показав, як працюють журналісти на радіо. Він провів екскурсію навчальною лабораторією.

Організаторки заходу – викладачки факультету журналістики Наталя Санакоєва та Тетяна Іванець – подякували представникам дитячого руху «Байда» Пологівської територіальної громади за інтерес до факультету та вже готують наступні цікаві майстер-класи.

Важливим і корисним компонентом зустрічі стало детальне розтлумачення особливостей заповнення Анкети вступника-2024, яка знаходиться за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/edit

Йшлося й про реєстрацію на безкоштовні пробні тренінги із НМТ у зручному дистанційному форматі, у системі електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ https://docs.google.com/forms/d/1-QX9fljdlibNsk7zOy-4QNENOd-yXHls0XCX7JLZxR8/viewform?edit_requested=true

На заході згадали й про та набір на 4-місячні курси підготовки до Національного мультипредметного тесту (НМТ):

http://docs.google.com/forms/d/1xxp9_0vJYU5tfwEnUkYUtMPelVhZ_IvwIcfbnrHtRW8/edit?usp=drive_web

Щоб бути в курсі новин журфаку, треба перейти за лінком:

https://linktr.ee/znu.zhurfak

Цікавинки ВСТУПНИКУ-2024 зібрали в телеграм-групі:

https://t.me/+pzWcva7ZvhtjYmJi

 

Тетяна Іванець,

кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини