Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні дизайнери дізнаються більше про плакати воєнного часу

Майбутні дизайнери дізнаються більше про плакати воєнного часу

Майбутні дизайнери дізнаються більше про плакати воєнного часу
20.03.2024 13:21 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра дизайну поповнення книжковрого фонду патріотичне виховання плакат воєнного часу

Два цінних видання, присвячених плакату воєнного часу, вже надійшли до книжкового фонду кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Проєкт «Плакат воєнного часу», в межах якого вийшли з друку ці книги, реалізовано департаментом культури і туризму Запорізької міської ради разом із громадською організацією «Спілка Дослідників Сучасного Мистецтва» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

До видання включено роботи 19 українських художників, які експонувалися в публічному просторі Туристичного інформаційного центру та на центральних локаціях Запоріжжя протягом 2022-2023 років. Усі роботи митців створено в Україні під час війни задля боротьби з російською пропагандою, підтримки бойового духу українців і фіксації воєнних події та злочинів росії проти України. У книзі кожен автор представив 20-22 роботи та залишив своє звернення до читача. Це видання – гарне підґрунтя для досліджень культури та мистецтва воєнного часу для майбутніх дизайнерів.

 

Кафедра дизайну

факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини