Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Дмитро Панфьоров

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Дмитро Панфьоров

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Дмитро Панфьоров
22.03.2024 16:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет кафедра управління персоналом маркетингу відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційний проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». Пропонуємо інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, випускником 2023 року другого (магістерського) рівня спеціальності 075 «Маркетинг» освітньої програми «Маркетинг», регіональним менеджером зі збуту Східного регіону ТОВ «Perrigo Україна» Дмитром Панфьоровим.

 

- Сьогодні ви працюєте у ТОВ «Perrigo Україна»», чому обрали саме це місце роботи?

- У цій компанії я працюю не один рік, і мені тут подобається. Тому можу сказати, що з вибором роботи я не помилився. ТОВ «Перріго Україна» – провідна світова компанія в галузі охорони здоров’я, що створює, виробляє та розповсюджує безрецептурні (OTC) та рецептурні (Rx) лікарські засоби, споживчі товари, харчові продукти та активні фармацевтичні інгредієнти (API). Вона залишається на провідній позиції, надійно зберігає свої ідеї та високі стандарти.

- Чому обрали навчання саме на спеціальності «Маркетинг» у ЗНУ?

- По-перше, тому що Запорізький національний університет був і є у топі закладів вищої освіти України, а по-друге, тому що я хотіла здобути сучасні знання в галузі маркетингу і я не помилився!

- Що вам найбільше подобалося під час навчання?

- Навчання в ЗНУ я згадую особливо тепло. Мені подобалася наша група і весь викладацький склад. Зараз, думаючи про навчання, хочу сказати, що викладачі ЗНУ – найкращі. Це проявляється в бажанні навчити студентів, допомогти їм, відповісти на всі запитання та завжди бути на зв’язку – і це дійсно те, що заслуговує поваги.

- Як думаєте, які три головні характеристики визначають професіонала?

- Насамперед, це – еволюційність: потрібно бути в курсі трендів і стежити за всім, що відбувається в інфопросторі. Особливо це стосується сфери маркетингу, яка належить до провідних трендів сучасності. По-друге, напевно, це – гнучкість, бо ми повинні підлаштовуватися під обставини, водночас генерувати ідеї та контент. І, нарешті, швидкість, бо щоб бути в тренді, потрібно швидко на все реагувати! Ці три ознаки не можуть бути ефективними, якщо вилучити хоча б одну з них!

- Що побажаєте студентам ЗНУ?

- Головне, що я їм бажаю, – це завжди йти вперед! Ви ж самі бачите, що іноді життя розгортає карти не так, як думаєте ви! І, найголовніше ,сприймати це як подарунок та в жодному разі не думати, що ти – невдаха. Життю дуже добре видно, де і в якій якості ти зараз потрібен. Тож ловіть це та сприймайте. Користуйтеся цим і розвивайтеся. Досконалому немає межі. Україна переможе!

 

Фото з архіву Дмитра Панфьорова

 

Стежте за подіями кафедри Управління персоналом і маркетингу на соцмережевих сторінках:

Інстаграм @upim_znu

Телеграм https://t.me/upim_znu

Фейсбук https://cutt.ly/yZNcgsS

Тік-ток @upim_znu

 

Матеріал підготувала Ірина Дашко,

докторка наук, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини