Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для майбутніх фахівців із логопедії провели гостьову лекцію

Для майбутніх фахівців із логопедії провели гостьову лекцію

Для майбутніх фахівців із логопедії провели гостьову лекцію
25.03.2024 16:04 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки та психології кафедра соціальної педагогіки спеціальної освіти Логопедія освітній процес гостьова лекція

25 березня на кафедрі соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася гостьова лекція на тему «Провідна півкуля головного мозку: правопівкульні, лівопівкульні діти й амбідекстри». Її провела старша викладачка кафедри педагогіки та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Юлія Поліщук. Лекція адресована здобувачам спеціальності 016 «Спеціальна освіта» освітньої програми «Логопедія», як денної, так і заочної форм здобуття освіти.

 

Під час заходу студентам представили цінну інформацію про різницю між правопівкульними та лівопівкульними дітьми, а також про особливості амбідекстрів. Акцент зробили на тому, як це розуміння може покращити педагогічні підходи та методи викладання для кожної з цих груп. Юлія Поліщук наголосила на важливості індивідуалізації освітнього процесу, враховуючи нейропсихологічні особливості учнів, що може сприяти ефективнішому засвоєнню матеріалу та розвитку когнітивних здібностей дітей.

Ця лекція має велике значення для фахівців у галузі спеціальної освіти та логопедії. Оскільки вона відкриває нові перспективи для розуміння та підтримки розвитку дітей з різними типами когнітивних особливостей. Врахування нейропсихологічного профілю учня дозволяє створювати більш ефективне й інклюзивне навчальне середовище, що сприяє розвитку всіх дітей, незалежно від їхніх особливостей.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини