Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспіранти ЗНУ опановували педагогічну майстерність у галузі фізвиховання

Аспіранти ЗНУ опановували педагогічну майстерність у галузі фізвиховання

Аспіранти ЗНУ опановували педагогічну майстерність у галузі фізвиховання
26.03.2024 08:21 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму аспіранти курси підвищення кваліфікації співпраця заклади вищої освіти

Із 12 по 18 березня Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету реалізував короткострокову програму підвищення кваліфікації під назвою «Педагогічна майстерність у галузі фізичного виховання та спорту».

». У ній взяли участь аспіранти третього рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Це – Андрій Апанасенко, Олександр Будніков, Михайло Дяченко, Микита Жердєв, Сергій Калашнік, Валим Кулініч та Олександр Сизенко разом зі своїми науковими керівниками: докторкою наук, професоркою Світланою Карауловою та докторкою наук, професоркою Валерією Тищенко.

Програма, організована дистанційно, охопила 30 годин навчання, що еквівалентно 1 кредиту ЄКТС, і пропонувала учасникам розгляд сучасних методів контролю у фізичному вихованні, популяризацію здорового способу життя, використання інноваційних технологій, а також – методи надання домедичної допомоги в процесі фізичного виховання.

Програма виділяється завдяки висококласному складу лекторів, серед яких були відомі фахівці у галузі фізичного виховання та спорту. Так, Олександр Бріжатий пролив світло на сучасні технології вдосконалення методів контролю в системі фізичного виховання. Він акцентував увагу на важливості методів контролю фізичного розвитку та попередження травматизму. Крім того, Володимир Сергієнко розкрив тему фізичного виховання як дидактичної системи, формування гармонійно розвинутої особистості. Також Юрій Шкатула та Вікторія Гарбузова звернули увагу учасників на інноваційні технології та важливість популяризації здорового способу життя серед молоді.

Завдяки цим фахівцям, програма надала учасникам не тільки глибокі теоретичні знання, але й цінні практичні навички, які будуть сприяти ефективній організації фізичного виховання та спорту в освітніх закладах.

Організатори цих курсів ставили собі з мету підвищення професійної майстерності вчителів фізичного виховання та тренерів, а також – зміцнення теоретичних знань і практичних навичок з організації ефективного навчального процесу в галузі фізичної культури і спорту. Цей захід – чудовим приклад важливості постійного розвитку професійних навичок і знань педагогічних працівників, адже сучасний світ вимагає невпинного оновлення інформації та методів навчання.

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини