Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтація, правила вступу до вишу, акредитаційні процедури: про що ще говорили на ректораті

Профорієнтація, правила вступу до вишу, акредитаційні процедури: про що ще говорили на ректораті

Профорієнтація, правила вступу до вишу, акредитаційні процедури: про що ще говорили на ректораті
26.03.2024 12:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ профорієнтаційна діяльність освітній процес акредитація освітніх програм брендбук університету Книга пошани

25 березня відбулося засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ректор Микола Фролов доручив деканам та директорці Інженерного навчально-наукового інституту імені Ю. Потебні ознайомитися з проєктом правил прийому на 2024 рік, які розглянуть і затвердять на засіданні Вченої ради 26 березня.

Окреме питання для обговорення на засіданні — вступ випускників бакалаврату до магістратури. Микола Фролов закликав керівників факультетів та ІННІ ім. Ю. Потебні підтримувати кожного студента, хто навчається на освітньому рівні «бакалавр».

Ректор також наголосив, що потрібно проводити індивідуальну роботу з абітурієнтами.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура повідомив, що 27 та 28 березня об 11 годині онлайн відбудуться профорієнтаційні заходи для студентів, які навчаються на освітньому рівні «бакалавр». Він зазначив, що кожен факультет має подавати інформацію щодо проведення профорієнтаційних заходів на сайт вишу.

Олександр Гура закликав повідомити випускників бакалаврату про проведення в університеті пробного ЄВІ та ЄФВВ для подальшого вступу на освітній рівень магістра.

Присутнім оголосили, що День відкритих дверей в університеті відбудеться 20 квітня.

Освітній процес

Відбулися перевірки курсів в електронній навчальній системі Moodle. Олександр Гура повідомив, що до 27 березня декани та директор ІННІ імені Ю. Потебні мають надати зворотний зв’язок щодо незаповнених дисциплін у Moodle.

До 30 березня треба активізувати ліквідацію академічної заборгованості студентів.

Микола Фролов закликав керівників усіх факультетів та ІННІ ім. Ю. Потебні брати активну участь у роботі з оновленою формою силабусів. Олександр Гура додав, що до 18 квітня навчально-методичний відділ приймає зауваження та рекомендації щодо цього питання.

Деканам та директору ІННІ імені Ю. Потебні доручили взяти до уваги питання про подання до навчально-методичного відділу текстів освітніх програм англійською мовою набору 2024 року для прийому іноземних громадян.

Акредитації освітніх програм

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов наголосив, що 8-10 квітня відбудеться акредитація освітньої програми PhD-рівня «Журналістика». Декану біологічного факультету Людмилі Омельянчик доручили контролювати завантаження звіту самооцінювання освітньої програми PhD-рівня  «Біологія».

 

І ще

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук повідомив, що з 25 березня працюватиме робоча група з запровадження брендбуку університету. Також він повідомив, що планується створення Книги пошани, тому звернувся з проханням до присутніх до 5 квітня надати інформацію про викладачів, співробітників, студентів і випускників вишу, які воюють або віддали свої життя за свободу України. Пропозиції просять надавати директорці Наукової бібліотеки Ніні Чалій або завідувачу Музею історії ЗНУ Володимиру Лінікову.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини