Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету фізвиховання дізналися про особливості атестаційного екзамену

Студенти факультету фізвиховання дізналися про особливості атестаційного екзамену

Студенти факультету фізвиховання дізналися про особливості атестаційного екзамену
26.03.2024 09:33 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму практичний семінар атестаційний екзамен оцінювання програмні результати навчання

25 березня на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся практичний семінар для здобувачів ОР бакалавр спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” (освітньо-професійна програма «Спорт»). Захід організовано науково-педагогічними працівниками кафедри фізичної культури і спорту, під головуванням завідувача кафедри, професора Андрія Сватьєва.

Метою зустрічі було висвітлення питання щодо особливостей організації та проведення атестаційного екзамену як комплексної перевірки знань зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт освітньо-професійна програми «Спорт» для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра.

Найважливішими питаннями зустрічі були як технічне супроводження здобувачів в ході складання іспиту, так і перелік освітніх компонентів з циклів професійної підготовки спеціальності. Запрошений фахівець навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу Ярослав Кривий представив для присутніх презентацію з теми «Система електронного забезпечення навчання MOODLE-ЗНУ як інструмент оцінювання якості освіти». Присутнім слухачам був представлений механізм відновлення логінів та паролів до особистих кабінетів, представлені ефективні засоби комунікації для вирішення проблем, що можуть виникати при роботі із системою.

Члени атестаційної комісії надали присутнім інформацію щодо структури іспиту, змісту екзаменаційного білету, етапів та порядку проведення екзамену, критеріїв оцінювання. Особливу увагу приділили програмним результатам навчання, передбаченмх освітньо-професійною програмою.

Чергова зустріч із здобувачами ОР бакалавр спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» (освітньо-професійна програма «Спорт») засвідчила необхідність і важливість системної роботи з усіма групами учасників освітнього процесу. Оскільки такі заходи дають змогу надати відповіді на важливі питання, що турбують студентів в рамках їхньої професійної підготовки.

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини