Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулося березневе засідання науково-технічної ради університету

Відбулося березневе засідання науково-технічної ради університету

Відбулося березневе засідання науково-технічної ради університету
27.03.2024 09:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Науково-технічна рада науково-дослідна частина Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні факультет іноземної філології філологічний факультет

Березневе засідання науково-технічної ради розпочалося зі слів вітання проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука. А потім спікер оголосив основні питання, яким і мало присвячуватися нарада, та звернув увагу на важливість цих питань у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Під час основної частини члени науково-технічної ради таємним голосуванням підтримали двох претендентів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Ними стали професор кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Іван Клопов і професор кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної філології Ельдар Веремчук.

Професори ІННІ кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Юрій Бєлоконь і кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Олександр Шапуров звітували про свою діяльність як стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Зокрема, Юрій Бєлоконь зазначив, що результати проведених досліджень опубліковані ним у фахових виданнях, монографії. Науковцем було отримано й патент на корисну модель «Стенд для дослідження матеріалів на тертя та знос». А Олександр Шапуров результати свого дослідження оприлюднив у двох монографіях, а також фахових виданнях, серед яких і таке, що входить до наукометричної бази Scopus.

Серед питань, які розглядалися під час засідання, був і звіт голови наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів Ольги Руднік, яка не лише розповіла про результати діяльності НТ САД ЗНУ в 2023-2024 навчальному році, а й звернула увагу на перспективи, які відкриваються перед молодими науковцями.

Доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології Юлія Зубцова представила свій погляд на науково-теоретичні основи підготовки майбутніх учителів початкових класів до впровадження діяльнісного підходу. А старша викладачка кафедри української мови Оксана Меркулова виступила з доповіддю «Наука на філологічному факультеті: регіональний, загальноукраїнський та міжнародний виміри».

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини