Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики зустрілися з абітурієнтами в межах «Редакторії»

На факультеті журналістики зустрілися з абітурієнтами в межах «Редакторії»

На факультеті журналістики зустрілися з абітурієнтами в межах «Редакторії»
01.04.2024 08:10 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Редакторія зустріч абітурієнти

29 березня доцентки кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Романюк і Наталія Лебідь провели зустріч з абітурієнтами в межах другого блоку освітнього проєкту «Редакторія». Під час заходу майбутні редактори згадали основні правила правопису за мнемонічними фразами, дізналися про різні типи помилок у текстах.

Захід відбувся в дистанційному форматі, але це не завадило активно попрацювати на інтерактивному борді «Miro» для спільного редагування текстів.

Родзинкою «Редакторії» було використання онлайн-тренажерів з української мови та чат-боту з правопису української мови, розроблений, створений на базі мережі «Телеграм» та анонсований здобувачкою 4 курсу ОПП «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання» Вікторією Колокол.

Наприкінці присутні висловили організаторам побажання провести зустріч у межах наступного блоку освітнього проєкту якомога швидше.

За результатами зустрічі всі учасники отримають сертифікати.

 

Факультет журналістики ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини