Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет отримав новітній навчальний посібник

Юридичний факультет отримав новітній навчальний посібник

Юридичний факультет отримав новітній навчальний посібник
02.04.2024 14:54 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет освітній процес навчальний посібник формування компетентностей міжнародна співпраця

Для забезпечення підготовки на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) правників, здатних працювати в нових умовах, зумовлених впровадженням правового режиму воєнного стану та у період повоєнної відбудови України, важливо використовувати в освітньому процесі найновітніші навчальні джерела. Саме вони дозволяють здобувачам працювати в різних життєвих ситуаціях, набувати не тільки теоретичних знань, а й практичних компетентностей професійного спрямування. Їх використовують для вирішення кейсових завдань положення вітчизняного законодавства та міжнародно-правових актів, узагальнення судової практики, експертні рекомендації стосовно тлумачення нормативно-правових положень, застосування їх для вирішення конкретних завдань.

 

Одне з таких сучасних навчальних джерел, який юридичний факультет отримав у подарунок і буде використовувати в освітньому процесі, – це «Настільна книга судді: матеріали для розгляду справ про міжнародні злочини». Вона надана Запорізькій правничій школі у подарунок від міжнародних партнерів. Вони вже впродовж тривалого часу активно підтримують вітчизняну правничу освіту і українські виші, які здійснюють підготовку здобувачів за спеціальністю 081 «Право». А в період дії воєнного стану істотно посили таку підтримку.

Подарована книга – джерело знань із застосування норм матеріального міжнародного права в українському контексті. Вона сприятиме формуванню у здобувачів вмотивованих рівень кейсових завдань із питань кваліфікації та розгляду справ про міжнародні злочини.

Ця книга підготовлена в межах проєкту МАТРА-Україна «Зміцнення спроможності України розслідувати та переслідувати міжнародні злочини», який фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів, як спільна ініціатива Т.С.М. Asser Institute та Global Rights Compliаnce. Її видання також стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

Юридичний факультет подякував партнерам за підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

 

Юридичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини