Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як стати студентами ІННІ ім. Ю. Потебні, дізналися учні запорізьких ліцеїв

Як стати студентами ІННІ ім. Ю. Потебні, дізналися учні запорізьких ліцеїв

Як стати студентами ІННІ ім. Ю. Потебні, дізналися учні запорізьких ліцеїв
03.04.2024 08:34 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч училище ліцей співпраця Національний мультипредме

До закінчення терміну реєстрації вступників для участі в Національному мультипредметному тесті залишилося обмаль часу. Про те, наскільки важливо вчасно зареєструватися та визначитися з вибором майбутньої професії, розповіли випускникам запорізьких закладів освіти представники Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні.

Цього разу заступник директора ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев та завідувач кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Олександр Шапуров зустрілися із заступницею директора з навчально-виробничої роботи державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Наталією Бабаєвою та з його вихованцями. Викладачі інституту розповіли про переваги навчання в ньому. Йшлося про отримання сучасної та затребуваної спеціальності; проходження практики на провідних підприємствах міста; навчання у змішаному форматі та багато іншого.

Тепло зустріли представників ІННІ ім. Ю. Потебні й у Запорізькому центрі професійно-технічної освіти водного транспорту директор закладу Олексій Поляков та його заступниця з навчально-виховної роботи Наталія Квас. Побували викладачі інституту і в Запорізькому професійному ліцеї автотранспорту. До речі, виконуючий обов’язки директора Олег Грицаєнко і сам колись навчався в ІННІ.

Владислав Румянцев нагадав молоді про строки реєстрації для участі в НМТ, розповів про правила прийому та про освітні програми інституту, які нині дуже затребувані. Учні цікавилися можливістю навчатися за державним замовленням, вартістю навчання та іншим.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини