Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели І етап Усеукраїнської олімпіади з англійської мови та літератури

На ФІФ провели І етап Усеукраїнської олімпіади з англійської мови та літератури

На ФІФ провели І етап Усеукраїнської олімпіади з англійської мови та літератури
03.04.2024 12:35 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології студентська наука студентська оілмпіада перемога

Представники кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови та літератури. Вона відбулася дистанційно у три етапи в СЕЗН ЗНУ Moodle та у форматі конференції ZOOM.

 

Серед 52 учасників були 38 студентів 4 курсу освітньо-професійної програми «Мова і література (англійська)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 5 студентів освітньо-професійної програми «Середня освіта (мова і література (англійська))» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 9 студентів 1 курсу освітньо-професійної програми «Мова і література (англійська)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Студентам запропонували завдання, спрямовані на виявлення рівня іншомовної мовленнєвої компетентності (англійська мова). Тестові завдання враховували міжнародний досвід оцінювання, а також досвід проведення Всеукраїнських олімпіад із зазначеної дисципліни. Знання учасників перевірялись на відповідність рівню “Advanced” за міжнародною шкалою і були спрямовані на евалюацію компетенцій в аудіюванні, мовленні та володінні лексикою та граматикою відповідного рівня.

До складу конкурсного журі олімпіади входили викладачі кафедри англійської філології та лінгводидактики: голова журі і координаторка проведення олімпіади – кандидатка наук, доцентка Ірина Шама, члени журі – завідувачка кафедри, кандидатка наук, доцентка Наталя Надточій і кандидатка наук, доцентка Юлія Голуб. Журі розподілило місця наступним чином:

І місце – у Лейли Бугрової;

ІІ місце – у Ліни Козиряцької та Артема Бєляєва;

ІІІ місце – у Поліни Печуріної.

Колектив кафедри англійської філології та лінгводидактики запевнив, що пишається своїми студентами, привітав переможців і побажав їм наснаги в подальшому вивченні іноземних мов.

Факультет іноземної філології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини