Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся тренінг із першої допомоги

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся тренінг із першої допомоги

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся тренінг із першої допомоги
04.04.2024 08:53 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут патріотичне виховання День українського добровольця зустріч

Упродовж шістьох годин студенти, магістранти, аспіранти і, навіть, викладачі Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні навчалися надавати першу допомогу, а також поглиблювали свої знання з мінної безпеки.

 

Тренінг організували заступник директора ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні з виховної роботи Роман Воляр і фахівчиня з розвитку організації і волонтерства Дніпровської районної організації Українського Червоного Хреста Вікторія Осипенко. На її думку, такі знання та навички дуже корисні кожній людині й не лише у воєнний час, адже ніхто не знає, коли знадобиться ваша допомога. Як розповіла дівчина, вона всім серцем прагнула допомагати людям, ось і прийшла працювати до Червоного Хреста, навчилася надавати першу допомогу і стала інструктором. Вона вже не вперше проводить тренінги для молоді ІННІ, тож у неї вже з’явилися постійні слухачі й помічники, серед яких аспірантка Євгенія Тарабан і студент Максим Серба.

Заняття було поділено на дві частини: перша – присвячена безпечній поведінці з вибухонебезпечними предметами, а друга – наданню першої допомоги. Так, Олександра Квач і Юліана Марченко розповіли про те, які існують міни та чим вони відрізняються одна від одної, і як розпізнати зони потенційної мінної небезпеки.

Тренінг із першої допомоги, який провели інструктори Захар Ковальчук та Вікторія Осипенко, був поділений на декілька модулів. А саме, алгоритм надання першої допомоги; відновне положення; проведення серцево-легеневої реанімації; непрохідність дихальних шляхів; зупинка кровотеч; обробка опіків і ран; надання допомоги при травмах; транспортування постраждалих.

Наприкінці заходу, кожен учасник тренінгу отримав сертифікат від Українського Червоного Хреста.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини