Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мешканці гуртожитку № 2 ЗНУ долучилися до весняної толоки

Мешканці гуртожитку № 2 ЗНУ долучилися до весняної толоки

Мешканці гуртожитку № 2 ЗНУ долучилися до весняної толоки
04.04.2024 11:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ гуртожиток відділ виховної роботи весняна толока внутрішньо переміщені особи

3 квітня близько 30 мешканців другого гуртожитку ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом його завідувача Віктора Клименка долучилися до прибирання та благоустрою прилеглої території. Захід відбувся в межах Запорізької весняної толоки, під час якої мешканці міста впорядковують його двори, вулиці, парки.

 

Як зазначила начальниця відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко, таке весняне прибирання перетворилось на добру традицію для Запорізького національного університету. Для впорядкування територій двох його студмістечок докладають чимало зусиль співробітники адміністративно-господарської частини. Не залишаються осторонь і представники колективу вишу, яким важливо, щоб територія університету завжди була привабливою та впорядкованою.

Цього разу в акції з благоустрою території навколо гуртожитка №2 взяли як його постійні мешканці, викладачі вишу, так і ті, хто має статус внутрішньо переміщених осіб. Вони також проживають у гуртожитку та дбають про привабливий вигляд своєї тимчасової домівки.

Учасники заходу прибрали територію, відремонтували огорожу та висадили квіти. Їм подякували за згуртованість і плідну роботу.

У Запоріжжі триває весняна толока, тож представники Запорізького національного університету й надалі традиційно будуть серед її активних учасників.

 

Схожі новини