Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ створили калинову алею

У ЗНУ створили калинову алею

У ЗНУ створили калинову алею
04.04.2024 09:29 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети військовослужбовці студмістечко висаджування дерев впорядкування території алея Пам’яті Нескорені

3 квітня в студентському містечку, біля четвертого навчального корпусу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), висадили калинову алею пам’яті «Нескорені». Мета цього заходу – вшанування українських воїнів, які продовжують боронити нашу державу від російської агресії, та тих, хто загинув у цій боротьбі.

Висадили калину ректор вишу Микола Фролов, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір, студент-військослужбовець Максим Двізов, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, декан філологічного факультету Ірина Бондаренко, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступник декана з виховної роботи історичного факультету Андрій Омельченко, головна бухгалтерка Оксана Арістова, директорка студентського містечка Тетяна Гріщенко. На заході також були присутні студенти вишу.

Під час заходу ректор Микола Фролов підкреслив, що університет живе у складних умовах, проте його колектив оперативно реагує на всі виклики агресора, який зруйнував мирне життя. Він додав, що виш демонструє якість освітнього процесу, впевненість у собі і, отже, зміцнює рідне місто та країну загалом.

Декан філологічного факультету Ірина Бондаренко поділилася своєю історію про калину, яку висадила її мама в рідному Кам’янському. Зараз цей населений пункт знищений російськими військами. Ірина Бондаренко зазначила, що саме калина вважається національним символом України та позачасового єднання усіх українців.

Присутній на заході головний сержант взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» та студент факультету іноземної філології Максим Двізов відзначив, що калина – це символ нашої незламної держави. Він поділився своїми думками, зазначивши, що ця алея буде ще довгий час тішити наступні покоління студентів, які будуть приходити до університету.

 

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.941640951297274

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини