Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філфаку продовжують консультувати вступників щодо НМТ-2024

Викладачі філфаку продовжують консультувати вступників щодо НМТ-2024

Викладачі філфаку продовжують консультувати вступників щодо НМТ-2024
05.04.2024 09:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024 Національний мультипредметний тест

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директора школи Костянтина Липського декан філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бондаренко та доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко завітали на «віртуальну гостину» до Запорізької гімназії № 6, де зустрілися з учнями 11 класів. Питання успішного проходження національного мультипредметного тесту, особливості вступу до закладів вищої освіти, вибору майбутньої професії стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії.

 

Під час заходу декан філологічного факультету Ірина Бондаренко презентувала школярам освітні програми філологічного факультету. Це – «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова» та «Прикладна лінгвістика». Розповіла Ірина Бондаренко про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, можливості працевлаштування. Інформація про відомих випускників факультету, серед яких й директор гімназії Костянтин Липський, переконала старшокласників у можливостях професійної реалізації випускників у різних галузях суспільного життя.

Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко звернула увагу учнів на особливості цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту (НМТ): реєстрація на НМТ, блоки національного мультипредметного тесту (НМТ), особливості тестових завдань та критерії їх оцінювання, коефіцієнти до результатів НМТ, демонстраційні тести НМТ із різних предметів від Українського центру оцінювання якості освіти:

https://testportal.gov.ua/

Особливу увагу приділили практичним порадам щодо підготовки до написання тесту з української мови (обов’язковий предмет) та української літератури (предмет на вибір). Зацікавила учасників зустрічі й «Віртуальна навчально-консультаційна платформа «Вступник-2024» від Запорізького національного університету, що дозволить вступникам отримати доступ до оперативної інформації щодо вступу до закладів вищої освіти. До слова, реєстрація на неї триває. Її можна знайти за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/viewform?edit_requested=true

Старшокласників запросили зареєструватись на додаткову сесію безкоштовного пробного мультипредметного тесту від Запорізького національного університету, що дасть можливість визначити свій рівень знань та краще підготуватись до НМТ. Реєстрація на неї тут:

https://docs.google.com/forms/u/0/d/1sX1lmTe9Po0aadGb-4-kUjMTTus5wJR-zv35Up-iEYg/viewform?edit_requested=true

Йшлося на заході і про те, що пробне тестування з предметів НМТ (українська мова, українська література, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, хімія, фізика) відбудеться в дистанційному форматі через систему електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ. Зацікавив пристуніх і створений на допомогу вступникам чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету». Він допомагає швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, лайфхаки підготовки до написання НМТ, і, звичайно ж, про вступну кампанію 2024 року: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Завершилась зустріч відповідями на питання майбутніх абітурієнтів. Викладачі філологічного факультету подякували директору гімназії Костянтину Липському за організацію зустрічі зі старшокласниками, а освітянам навчального закладу – за якісну й професійну підготовку випускників, серед яких є й студенти Запорізького національного університету.

«Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2024 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!», – із такими словами звернулися вони до випускників.

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

 

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини