Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ долучився до масштабної «Запорізької толоки»

Колектив ЗНУ долучився до масштабної «Запорізької толоки»

Колектив ЗНУ долучився до масштабної «Запорізької толоки»
05.04.2024 14:23 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ відділ виховної роботи Запорізька толока гуртожиток благоустрій території

Представники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука та виховного віддліу вишу, взяли участь у загальноміському заході з благоустрою та прибирання території.

 

Мешканці третього та четвертого гуртожитків ЗНУ – як студенти і викладачі, так і родини внутрішньо переміщених осіб, – 4 квітня прибирали у сквері в Олександрівському районі. Він неподалік від гуртожитків, серед його відвідувачів – і представники ЗНУ. Вони теж подбали про комфорт місця відпочинку: прибирали гілля, мели доріжки, фарбували лавки. Всі учасники «Запорізької толоки» від ЗНУ залишились задоволеним результатами своєї натхненної праці.

Як зазначила начальниця відділу виховної роботи вишу Світлана Кондратенко, під керівництвом якої відбувся цей захід, колектив ЗНУ і члени родин ВПО вишу охоче долучаються до багатьох екологічних ініціатив у місті, зокрема, допомагають у толоках, які стали вже традиційними.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини