Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент ІННІ ім. Ю. Потебні Ігор Саламаха знайомить містян з історією України

Доцент ІННІ ім. Ю. Потебні Ігор Саламаха знайомить містян з історією України

Доцент ІННІ ім. Ю. Потебні Ігор Саламаха знайомить містян з історією України
08.04.2024 13:39 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут МТМ Місто Україна БФ Source of Unity наукова діяльність просвітницька діяльність лекція патріотичне виховання

Для доцента кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні Ігоря Саламахи проведення зустрічей із мешканцями нашого міста, під час яких історик представляє свій погляд на події минулого, стало вже традицією. Нещодавно він взяв участь у двох телевізійних передачах на каналі МТМ та двох зустрічах, організованих Благодійним фондом «Source of Unity».

 

Так, доцент ІННІ ім. Ю. Потебні став одним з учасників програми «Місто Україна» за темою «Історія українського фемінізму». Гості говорили про скіфських жінок; жіночі права в давніх документах; освіту для жінок; жіноче виборче право тощо. А Ігор Саламаха розповідав про княгиню Ольгу та дочку Ярослава Мудрого Анну, яка стала французькою королевою. Вчений підкреслив, що вже у той час ці жінки були «на рівні з чоловіками і навіть вище».

Ознайомитися з програмою можна за лінком:

https://www.youtube.com/watch?v=tLQqIMOtoqA

Ще одну телевізійну передачу з циклу «Місто Україна», учасником якої став Ігор Саламаха, присвятили темі «Як росіяни готувалися до війни». Гість програми звернув увагу скільки воєн було між українцями та росіянами; як готували росіян до війни; чи могли в Україні передбачити війну тощо.

Ознайомитися з нею можна за лінком:

https://www.youtube.com/watch?v=h0Gd5K5FfCY

Підготовці до війни присвятив свій виступ науковець і під час однієї із лекцій, влаштованих БФ «Source of Unity», переглянути яку можна за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=0JsKJl-37ec&t=11s

«Державність України» стала темою ще однієї зустрічі історика з гостями благодійного фонду «Source of Unity». Зокрема, лектор говорив про Київську Русь, Галицько-Волинське князівство, Переяславський договір 1654 року, події та початок ІІ Світової війни тощо.

Ознайомитися з його виступом можна за лінком:

https://www.youtube.com/watch?v=EJ5DBw7Q09Q&t=44s

 

Facebook ІННІ ім. Ю. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини