Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі юридичного факультету завітали до «Козацького ліцею»

Викладачі юридичного факультету завітали до «Козацького ліцею»

Викладачі юридичного факультету завітали до «Козацького ліцею»
09.04.2024 10:52 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч ліцей вступ-2024

Юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує налагоджування плідної співпраці зі школами з метою популяризації юридичних спеціальностей та інформування про діяльність факультету, залучення юнацтва до юридичної галузі.

 

4 квітня мобільна група викладачів факультету завітала до десятикласників Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Завідувачка кафедрою історії і теорії держави та права, докторка наук, професорка Лариса Удовика розповіла ліцеїстам про переваги навчання у Запорізькому національному університеті і, зокрема, на юридичному його факультеті.

Задля стимулювання ліцеїстів до більш якісного отримання знань, адже вступ на юридичні спеціальності передбачає отримання підвищених балів за результатами складання НМТ, вона розповіла про умови вступу до закладів вищої освіти. Також ліцеїсти дізналися про те, де вони зможуть професійно реалізуватись маючи диплом за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».

Професор кафедри цивільного права, доктор наук Георгій Самойленко детально розповів про матеріальний аспект успішної реалізації в юридичній галузі, про можливості кар’єрного зростання. Викладачі також розповіли про практичну складову навчання та про юридичну клініку, яка функціонує на юридичному факультеті ЗНУ.

Наприкінці заходу учасники зустрічі отримали відповіді на свої запитання, одним з яких було пояснення особливостей унітарної форми устрою України. Зустріч пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері. Вона завершилась запрошенням школярів відвідати заходи, які періодично проводяться на юридичному факультеті та в Запорізькому національному університеті. Юридичний факультет щиро подякував за сприяння та організацію зустрічі заступнику директора з навчальної роботи Володимиру Ушатому та практичній психологині Лілії Пугач.

 

Слідкуйте за подіями юридичного факультету на сайті та соцмережевих сторінках:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://instagram.com/sslawznu?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.facebook.com/groups/280771114767231/?ref=share_group_link

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8g5eF979MzV&_r=1

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини