Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври юрфаку дізналися про переваги навчання в магістратурі

Бакалаври юрфаку дізналися про переваги навчання в магістратурі

Бакалаври юрфаку дізналися про переваги навчання в магістратурі
09.04.2024 11:59 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування магістратура вступ-2024

8 квітня кафедра кримінального права та правоохоронної діяльності юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організувала та провела профорієнтаційну розмову зі студентами бакалаврату на тему «Кар'єрний компас: особливості отримання освіти за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти».

 

Організаторки заходу Ірина Єна та Ксенія Панкратова розповіли майбутнім вступникам про особливості навчання та родзинки освітньої програми. Йшлося про такі ключові риси, як актуальність та адаптабельність. Здобувачі отримують актуальні знання, що враховують сучасні виклики та тенденції в галузі правоохоронної діяльності, які дадуть змогу ефективно виконувати свої обов’язки в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення.

Спікерки згадали про практичну орієнтацію. Під час навчання багато уваги приділяється практичним навичкам, які студенти отримують шляхом участі в симуляціях, практичних вправах та стажуваннях у правоохоронних органах.

Студентам нагадали про можливості кар'єри. Випускники магістерської програми «Правоохоронна діяльність» мають широкі можливості кар'єрного росту у правоохоронних органах та інших галузях.

Організаторки заходу наголосили на міждисциплінарного підходу. Включення елементів кримінології, соціології та психології дозволяє краще розуміти причини та наслідки злочинності

В.о. завідувачка кафедрою кримінального права та правоохоронної діяльності Ірина Єна зазначила, що освітня програма спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» другого (магістерського) рівня успішно поєднує теоретичні знання з практичними навичками. Здобувачі мають можливість вивчати законодавство та застосовувати його при вирішенні реальних ситуацій, використовуючи сучасні методи досліджень та аналізу. Такий підхід дозволяє майбутнім правоохоронцям розвивати необхідні навички для успішної кар'єри в цій галузі.

До участі в заході запросили заступника начальника з превентивної діяльності відділу поліції № 4 Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області, капітан поліції Артема Ковтуна. Він зазначив, що магістерська програма «Правоохоронна діяльність» приваблива для здобувачів, що цікавляться справедливістю та порядком у суспільстві. Навчання надає здобувачам знання, навички та інструменти для успішної кар'єри в правоохоронній галузі. Вибір освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність» другого магістерського рівня вищої освіти може бути важливим кроком на шляху до досягнення власних кар'єрних амбіцій у цій захопливій і важливій галузі.

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини