Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ – учасник тренінгу «STEAM-освіта&SOFT SKILLS» від ГО «Відповідальні громадяни»

ЗНУ – учасник тренінгу «STEAM-освіта&SOFT SKILLS» від ГО «Відповідальні громадяни»

ЗНУ – учасник тренінгу «STEAM-освіта&SOFT SKILLS» від ГО «Відповідальні громадяни»
09.04.2024 12:53 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ математичний факультет факультет соціальної педагогіки психології Економіко-правничий фаховий коледж металургійний фаховий коледж тренінг SMART-технології soft-skills

29 березня, за ініціативи директорки гімназії №84 Світлани Дорошенко, ГО «Відповідальні громадяни» в межах проєкту «Будуємо майбутнє» провели тренінг «STEAM-освіта & SOFT SKILLS. Навички успіху в житті та кар'єрі». Його учасниками стали студенти та викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж» ЗНУ, ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж» ЗНУ, Житомирського державного університету ім. Івана Франка, ВСП «Фаховий коледж ЧНУ».

 

Також до заходу приєдналися представники партнерів ЗНУ – закладів середньої освіти: гімназії № 83, № 84, № 55, № 62, мелітопольського ліцею № 9, Біленьківського ліцею «Лідер», Кам'янської гімназії Василівки, Наукового ліцею Житомирського держуніверситету імені Івана Франка, Ліцею№ 25 міста Житомира, Гірківської гімназії Ярунської сільради Звягельського району Житомирської області та представників Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Організатори підкреслили, що розвиток не лише hard skills (професійних навичок), але і soft skills – важливий аспект освіти та розвитку особистості. «М'які» навички включають в себе такі якості, як комунікація, креативність, співробітництво, лідерство, адаптивність і багато інших. Саме на аспектах розвитку soft skills зосередили увагу тренери - Ніна Лізвінська та Віталій Лізвінський.

У заході брали участь студенти різних рівнів вищої освіти та спеціальностей: рівня молодший фаховий бакалавр – освітньо-професійних програм «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Інженерія програмного забезпечення»; рівня бакалавр – освітньо-професійних програм «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Середня освіта (Інформатика)», «Комп’ютерні науки», «Економічна кібернетика»; освітнього рівня магістр – освітньо-професійних програм «Середня освіта (Природничі науки)», «Середня освіта (Інформатика)», «Комп’ютерні науки» й «Економічна кібернетика». Під час тренінгу слухачі ознайомились із технологією SMART, спрямованою на перетворення мрії на розумну мету. Учасники мали можливість долучитися до реалізації цієї технології, працюючи в малих групах. Спікери також розповіли про використання технології SWOT-аналізу, реалізацію підходів тайм-менеджменту та методу крихітних звичок.

Окремий інтерес викликала у слухачів проблема медіаграмотності, адже перехід людства від паперових газет до цифрових технологій породив нові виклики. Наприкінці учасники тренінгу взяли участь у вікторині, що додало заходу динамічності. Тож тренінг виявився надзвичайно корисним для студентів і освітян, адже розвиток як «твердих», так і «м'яких» навичок важливий для гармонійного і успішного розвитку особистості. Учасники тренінгу подякували ГО «Відповідальні громадяни» та спікерам Ніні та Віталію Лізвінським за проведений захід.

Відео з тренінгу: https://view.genial.ly/66073c894dc08d0014ff07ae/video-presentation-quotes-video

Олена Пшенична

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини