Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачки журфаку зустрілися з майбутніми вступниками

Викладачки журфаку зустрілися з майбутніми вступниками

Викладачки журфаку зустрілися з майбутніми вступниками
09.04.2024 14:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситпетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч школи тренінг вступ-2024

Днями заступниця декана факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Романюк і доцентки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванюха і Кристина Пирогова провели інформаційно-консультаційні зустрічі з одинадцятикласниками Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови № 7. 

Під час онлайн-конференцій учні трьох випускних класів познайомилися з освітніми програмами факультету журналістики. Зокрема, Наталія Романюк висвітлила специфіку підготовки за ОП «Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю» та «Редакційно-видавнича діяльність і медіамоделювання». Також доцентка кафедри видавничої справи та редагування розповіла про пільгові умови вступу та навчання, переваги практичної підготовки на факультеті журналістики ЗНУ та можливості індивідуального навчання. Доцентка Тетяна Іванюха закликала майбутніх вступників приєднуватися до соцмереж факультету: https://linktr.ee/znu.zhurfak

https://www.instagram.com/znu_zhurfak?igsh=eTVxajFtaXBidWEx

Це дозволить абітурієнтам бути в курсі факультетських заходів та особливостей вступу у 2024 році. Також проанонсували День відкритих дверей, заняття у STREAM-академії та в Освітньому проєкті «Редакторія».

Протягом зустрічі доцентка Кристина Пирогова запропонувала одинадцятикласникам прокачати свої знання з української мови через мінітренінг «НМТ з української крізь призму реклами». Учні охоче виконували завдання з різних тем НМТ, зокрема, з фонетики, орфоепії, лексикології, синтаксису та інших, розглядаючи рекламні слогани, візуальні елементи товарів і брендів. Під час тренінгу викладачка наголошувала як на мовних особливостях реклами, так і на творчих аспектах її створення та психології сприйняття.  

Наприкінці заходу учні мали можливість поставити питання щодо перспектив працевлаштування, необхідних сертифікатів і балів для вступу на факультет. Організаторки зустрічі подякували керівництву ЗСШ № 7 та класній керівниці Ларисі Даниленко за надану можливість поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами.

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини