Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання Ради молодих вчених

У ЗНУ відбулося засідання Ради молодих вчених

У ЗНУ відбулося засідання Ради молодих вчених
10.04.2024 12:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Рада молодих вчених меморандум співпраця університет наукова діяльність молода наука

2 квітня під час засідання представників Ради молодих вчених ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) обговорили низку важливих питань. Під час обговорення першого питання щодо рейтингу номінантів конкурсу «Кращий молодий вчений року», члени ради розглянули інформацію про учасників, накопичені ними бали у відповідності до критеріїв конкурсу, визначили та затвердили список переможців.

 

Переможцями у номінації «Кращий аспірант року» визначені аспірантка 2 року навчання кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Людмила Макеєєва – 1 місце, аспірантка 3 року навчання кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Наталя Логвіненко – 2 місце, аспірантка 2 року навчання кафедри загальної та прикладної фізики Альона Кріпак – 3 місце.

Призові місця в номінації «Кращий молодий учений року» здобули завідувач кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів ІННІ ім. Ю. Потебні ЗНУ Олександр Шапуров – 1 місце; завідувач кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки ІННІ ім. Ю. Потебні ЗНУ Юрій Бєлоконь – 2 місце; професорка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Анна Селіщева – 3 місце. Усі інші учасники, що подавали заявки на конкурс, за рішенням Ради молодих вчених і ректорату отримають подяки за участь у конкурсі «Кращий молодий вчений року».

Наступним питанням присутні визначили відповідальних за організацію конкурсу «Кращий молодий вчений року» на 2024-2025 р. Ними стали ініціативні представники ради Олександр Шапуров, Юрій Бєлоконь, Ганна Чорна.

Надалі голова РМВ Руслан Амінов окреслив необхідність подальшої співпраці та заключення меморандумів з іншими університетами області та країни та організації спільних заходів з радами молодих вчених закладів вищої освіти. Представники ради оголосили ідеї спільних заходів та співпраці. Серед них – школа «Молодий вчений», круглий стіл, міжнародна науково-практична конференція, тренінгові заняття, спільні дослідження. Також присутні говорили про необхідність робочих зустрічей, обміну досвідом із представниками рад інших закладів вищої освіти.

Щодо останнього питання засідання ради щодо розгляду та затвердження логотипу РМВ виступила Ганна Чорна. Вона охарактеризувала значення кожного елементу логотипу, надала інформацію про історію створення логотипу на факультеті соціальної педагогіки та психології. Представники ради одноголосно прийняли рішення затвердити авторський логотип РМВ ЗНУ у даному вигляді та трактуванні.

Члени ради зазначили про ефективність проведеного засідання, необхідності подальших зустрічей та обговорень діяльності ради.

Рада молодих вчених ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини