Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На поранену під час ракетного удару по Запоріжжю випускницю факультету журналістики чекає ще одна операція

На поранену під час ракетного удару по Запоріжжю випускницю факультету журналістики чекає ще одна операція

На поранену під час ракетного удару по Запоріжжю випускницю факультету журналістики чекає ще одна операція
10.04.2024 11:46 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет журналістики

Запорізька кореспондентка інформагентства «Укрінформ» журналістка Ольга Звонарьова, випускниця факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зазнала поранення під час роботи на місці ракетного удару по місту 5 квітня.

В лікарні вона розповіла колегам з «Укрінформ» про стан свого здоров’я та про подробиці пережитого ракетного удару. Ольга Звонарьова з колегами працювала на місці ворожої атаки після перших трьох вибухів. Намагаючись урятуватися від четвертого ракетного удару, вона впала коло автівки, та все одно дістала поранення. В неї складний перелом ноги, один із уламків застряг у черевній порожнині. На переламане стегно встановили апарат Ілізарова. На Ольгу чекає ще одна операція, тому всі, хто хоче їй допомогти, може надсилати гроші на банку.

Весь колектив Запорізького національного університету, факультету журналістики бажає Ользі Звонарьовій швидкого й повного одужання та щиро дякує за професійну й самовіддану журналістську роботу!

 Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини