Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філфак зустрівся з абітурієнтами

Філфак зустрівся з абітурієнтами

Філфак зустрівся з абітурієнтами
10.04.2024 12:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школа вступ-2024 мотиваційний лист

На філологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась інформаційно-консультативна зустріч щодо написання мотиваційних листів для випускників закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, випускників минулих років.

 

Своїх майбутніх студентів зустрічали декан факультету Ірина Бондаренко; модераторка заходу Ірина Бакаленко; заступники декана Світлана Доброскок, Оксана Меркулова та Валентина Ніколаєнко; завідувачки кафедр факультету Наталя Горбач, Ірина Павленко та Раїса Христіанінова.

До майбутніх студентів із вітальним словом звернулась декан філологічного факультету Ірина Бондаренко, підкресливши важливість зустрічі для свідомого вибору майбутньої спеціальності. Вона зазначила, що філологічний факультет, один із найстаріших факультетів у ЗНУ, на сьогодні – «простір для креативних особистостей». Адже студенти не лише вивчають українську мову та літературу, зарубіжну літературу, польську мову, прикладну лінгвістику, а й здобувають навички міжкультурної комунікації. Презентація школярам освітніх програм філологічного факультету – «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова» та «Прикладна лінгвістика», розповідь про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів переконали старшокласників у можливостях професійної самореалізації випускників не тільки в новій українській школі та системі вищої освіти, але й в органах державної влади, в галузі IT-технологій, мас-медіа, бізнесі та креативних індустріях.

Студентки 3 курсу Даря Харчева й Анастасія Лукаш поділилися з гостями заходу причинами, чому саме обрали для навчання філологічний факультет ЗНУ. Вони розповіли про різноманітні наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активну громадську й волонтерську діяльність викладачів та студентів, можливості навчатись й паралельно працювати за спеціальністю, захоплююче та насичене подіями студентське життя, про те, як цікаво навчатися та чого вони вже встигли досягти.

Традиційним уже став натхненний та мотиваційний виступ Орисі, віртуальної представниці філологічного факультету (дівчина Орися створена за допомогою ШІ), яка розповіла майбутнім студентам про «родзиночки» освітніх програм філологічного факультету, заходи студентської ради та взаємопідтримку викладачів і студентів філологічної родини.

Заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Бакаленко звернула увагу майбутніх студентів на особливості цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту (НМТ): реєстрація на НМТ та підтвердження участі у цьогорічному тестуванні; блоки національного мультипредметного тесту; особливості тестових завдань та критерії їх оцінювання; вагові коефіцієнти до результатів НМТ; демонстраційні тести НМТ з різних предметів від Українського центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/); пункти тестування; терміни вступної кампанії 2024; створення електронних кабінетів вступника та порядок подання документів до закладів вищої освіти; конкурсний бал вступника; пільги при вступі до вишів.

Зацікавила учасників зустрічі й «Віртуальна навчально-консультаційна платформа «Вступник-2024» від Запорізького національного університету: https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/viewform?edit_requested=true

Також їм розповіли про створений на допомогу вступникам чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету», що дозволять абітурієнтам отримати доступ до оперативної інформації щодо вступу до закладів вищої освіти: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Оскільки до кожної електронної заяви подається мотиваційний лист, рекомендаціям щодо його написання приділили значну увагу. Заступниця декана з навчальної роботи Світлана Доброскок розповіла вступникам для чого потрібен мотиваційний лист, з яких структурних частин він складається, якою має бути кожна з них. Озвучені спікеркою вимоги до написання мотиваційних листів, практичні корисні поради, продемонстровані приклади мотиваційних листів дозволять вступникам уникнути можливих помилок та за допомогою цього документа вдало себе презентувати, а отже, переконати членів екзаменаційної комісії, що саме ви маєте стати студентом філологічного факультету та навчатися за державним замовленням.

 

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

 

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини