Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як поліпшити освітньо-професійні програми з хімії, обговорили з роботодавцями на біофаці

Як поліпшити освітньо-професійні програми з хімії, обговорили з роботодавцями на біофаці

Як поліпшити освітньо-професійні програми з хімії, обговорили з роботодавцями на біофаці
10.04.2024 16:50 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет кафедра хімії стейкхолдери обговорення освітньо-професійна програма освітній процес

4 квітня на кафедрі хімії біологічного факультету ЗНУ (Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч з роботодавцями. Під час заходу відбулося жваве обговорення шляхів поліпшення освітньо-професійних програм 102 «Хімія» та презентація особливостей роботи на їхніх підприємствах.

 

Під керівництвом гарантів освітньо-професійних програм – кандидатки наук, доцентки Марини Корнет (рівень бакалавра) та доктора наук Олександра Бражка (рівень магістра) – студенти та представники роботодавців взяли участь у дискусії про важливість програм і можливі шляхи їх оптимізації.

Учасниками заходу стали керівник хімічної лабораторії ТОВ «Бара», кандидат наук Юрій Седаш, який також є викладачем на кафедрі хімії та має великий досвід у цій галузі, та лікарка-лаборантка, гігієніст санітарно-гігієнічної лабораторії відділу дослідження фізико-хімічних факторів ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ», кандидатка наук Олена Колос.

Під час зустрічі роботодавці поділилися досвідом і перспективами роботи на своїх підприємствах для хіміків. Вони описали дослідження, які зараз тривають, розповіли про обов'язки та рівень оплати праці. Для студентів це була можливість отримати корисні рекомендації та консультації з питань професійного зростання, які їх цікавили. Гаранти освітньо-професійних програм висловили свою вдячність присутнім за цінні пропозиції щодо покращення програм та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

 

Біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини