Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювіляр Владислав Румянцев допомагає молоді зробити вибір на користь успішного майбутнього

Ювіляр Владислав Румянцев допомагає молоді зробити вибір на користь успішного майбутнього

Ювіляр Владислав Румянцев допомагає молоді зробити вибір на користь успішного майбутнього
11.04.2024 10:14 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургійних технологій екології та техногенної безпеки ювілей поздоровлення

11 квітня свій ювілей святкує заступник директора з профорієнтаційної роботи, доцент кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні Владислав Румянцев.

 

Закінчивши із золотою медаллю школу, тоді ще юний хлопец,ь вирішив подальшу освіту отримати в Запорізькому індустріальному інституті. А спеціальністю своєю обрав теплотехніку та автоматизацію металургійних печей. Минули роки – і Владислав Румянцев отримав диплом із відзнакою та кваліфікацію інженера-металурга.

Не бажаючи розлучатися з alma-mater, він прийшов працювати у рідний виш. На очах ювіляра і за його участю Запорізькій індустріальний інститут перетворився на Запорізьку державну інженерну академію, а потім став Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю. Потебні.

увесь цей час Владислав Румянцев не припиняв займатися наукою й у 2004 році захистив кандидатську дисертацію, а чотири роки потому отримав вчене звання доцента. Коло його наукових інтересів дуже різноманітне – це й розробка та впровадження електрофізичного метода знешкодження кисневмісних вуглеводів у відхідних газах; і дослідження процесу використання газових розрядів для прискорення знешкодження токсичних газоподібних викидів в атмосферу; й аналіз проблемних питань охорони праці в металургійній галузі та технологічних процесів смолопереробки з точки зору зниження антропогенного навантаження на довкілля.

Владислав Румянцев бере участь у міжнародних проєктах. Зокрема, у проєкті «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво», який втілювали в життя за підтримкою Організації Об’єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO), за що отримав міжнародний сертифікат національного експерта з більш чистого виробництва. Ювіляр – віцеакадемік Академії технічних наук України. Він – автор понад ста наукових та навчально-методичних праць, серед яких – статті як в українських, так і в зарубіжних виданнях. Має 3 патенти України. Він активно займається науковою роботою зі студентами. Під його керівництвом молодь бере участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і конференціях.

Значну увагу Владислав Румянцев приділяє й роботі з учнями шкіл. Зустрічаючись із майбутніми абітурієнтами, він допомагає їм зрозуміти себе, свої прагнення та зробити вибір на користь успішного майбутнього.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини